Doneren
Menu Sluit
Video preview image

Naar school tussen de neushoorns

1 maart 2016

Het kan in Gonja, op het platteland van Tanzania. Eind 2015 werd hier met steun van de Suzuki Rhino Club het Rhino Vocational Training Centre (VTC) geopend. Op deze ambachtsschool worden lokale jongeren opgeleid tot onder meer automonteur, elektricien of houtbewerker. En natuurlijk maken ze ook kennis met de neushoorns in het Mkomazi National Park!

Dankzij hun opleiding aan het Rhino VTC hebben de jongeren op het platteland van Tanzania kans op een betere toekomst. Of, zoals een van de leerlingen het zegt: ‘Zonder deze school zouden we niet verder kunnen leren. Dan zouden we op straat gaan rondhangen en verkeerde dingen doen. We zijn dan ook heel blij dat we nu vlakbij ons dorp naar school kunnen!’
Kijk ook hoe het eraan toe gaat op het Rhino VTC:

Omwonenden Borana maken het voor neushoorns veiliger

Samenwerking Suzuki Rhino Club en Save the Rhino International

Hallo! Deze website maakt gebruik van cookies

De noodzakelijke (functionele) en statistiek-cookies verzamelen geen persoonsgegevens en helpen ons de site te verbeteren.